Skip to main content

Dell Technologies Polska

 

 

Software Engineering Image

 

Dell Technologies w Polsce to miejsce, gdzie nie boimy się innowacyjności, dynamicznego działania i podejmowania wyzwań. Obecnie skupiamy się na zatrudnianiu  specjalistów na stanowiska związane z Software Engineering. Mamy zespoły dedykowane różnym projektom, które zapewniają, że ​​nasze rozwiązania nowej generacji są najwyższej jakości. Projektujemy rozwiązania z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii, narzędzi i metodologii.

 

 

 

Sales Images

 

W warszawskim biurze, które ma już 30 lat skupiamy się na sprzedaży B2B naszej kompleksowej oferty produktów i rozwiązań technologicznych. Przeważająca część naszego zespołu to Handlowcy i Inżynierowie Sprzedaży opiekujący się naszymi klientami. Funkcjonują tu również dział Analityki Sprzedaży, Prawny, Finanse, Księgowość, Martketing, HR oraz Serwisy. Dołącz do nas i zwiększ swój potencjał oraz stań przed fascynującymi wyzwaniami w świecie zaawansowanych technologii IT.

 

 

 

Manufacturing Image

 

Z kolei w Łodzi od 2007 roku działa najnowocześniejsza w strukturach firmy fabryka produkująca komputery i serwery dla klientów indywidualnych oraz firm w regionie EMEA. Zatrudniamy tu głównie do działu Operacji, który jest związany z procesem montażu produktów, a także do działu Inżynieringu, Wdrażania Nowych Produktów, Cyberbezpieczeństwa, Gospodarki Materiałowej, HR, BHP, Finansów i Księgowości.

 

 
 
 

Benefity

employee assistance icon
2 Lokalizacje w Centrum Kraju Ponad 1500 Pracowników Konkurencyjne Wynagrodzenie i Benefity Pracownicze
puzzle
4 Grupy Pracownicze 10 Grup Zainteresowań Najnowocześniejsze Technologie i Najlepsi Specjaliści na Rynku

Dowiedz się więcej o naszych wartościach i o tym jak być dla siebie Lepszym Szefem: Lepszy Szef

 

 

Warszawa 

Warszawskie biuro jest zlokalizowane w samym sercu Warszawy. Mamy do niego bardzo dobry dojazd komunikacją miejską, a osoby posiadające samochody mogą je zostawić na służbowym parkingu. W biurze znajdziemy pełne kosze owoców, pyszną kawę i mnóstwo smakołyków. Cenimy nasz work-life balance i możliwość pracy hybrydowej. Naszym Pracownikom oferujemy ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie w podróży zagraniczej, zarówno w prywatnej jak i służbowej, prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, kartę lunchową oraz leasing samochodów do celów prywatnych.

Oprócz tego istnieje 9 grup zainteresowań dofinansowywanych przez firmę:

 • Grupa Biegaczy
 • Grupa Piłki Nożnej
 • Grupa Pasjonatów Książek
 • Grupa Strzelecka
 • Grupa Miłośników Filmów i Seriali
 • Gracze
 • Grupa Pasjonatów Teatru
 • Grupa Rowerowa
 • Grupa Motocyklowa

 

Łódź

Wszyscy pracownicy w Łodzi mają możliwość korzystania z parkingu samochodowego. Na terenie firmy do dyspozycji jest również restauracja pracownicza z dofinasowanymi posiłkami, salki do cichej pracy, pokój do medytacji, pokój z fotelem do masażu, który dał wytchnienie nie jednemu pracownikowi, a także Allienware Gaming Room wyposażony w 16 najnowszych urządzeń Dell Gaming oraz VR-Dell Visor. W Gaming Room odbywają się turnieje, a na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody.

Naszym pracownikom oferujemy ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie w podróży zagraniczej prywatnej i służbowej, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do wczasów, vouchery do kina oraz dofinansowanie do karty sportowej.

 Oprócz tego istnieją 4 grupy zainteresowań dofinansowanych przez firmę:

 • Grupa Biegaczy
 • Grupa Rowerowa
 • Grupa Rolkarzy
 • Grupa Gamingowa

Nasza Różnorodność!

Dell Technologies Polska stwarza wszystkim pracownikom możliwości realizowania własnych koncepcji w środowisku, które wspiera szeroką wymianę myśli i inspiruje do innowacyjności. W kulturę naszej firmy wpisane są różnorodność i integracja, dzięki czemu możemy tworzyć przyjazne miejsce pracy, w którym różnorodność jest mile widziana, a ludzie ze wszystkich środowisk spotykają się, aby budować trwałe relacje.

Nasze Grupy Pracownicze łączą pracowników, którzy mają wspólne zanteresowania.

W Dell Technologies Polska akceptujemy różnorodność i integrację m.in. poprzez 4 Grupy Pracownicze:

Grupa wspierająca nowe pokolenia wchodzące na rynek pracy

Grupa działająca na rzecz środowiska i podejmująca działania pro-eko
  Grupa skoncentrowana na budowaniu świadomości na temat różnego rodzaju niepełnosprawności Grupa specjalizująca się we wspieraniu pracowników w rozwoju osobistym i zawodowym, budowaniu świadomości własniej wartości oraz równości płci

Z tego jesteśmy dumni

NiePełnosprawni na TAK! – Łódź

 • Prawie 6 miesięcy współpracy Dell Technologies w Łodzi  z Polskim Związkiem Głuchych zaowocowało wdrożeniem projektu „NiePełnosprawni na TAK”.
 • Zespół składajacy się z przedstawicieli kilku największych działów fabryki opracował system zatrudniania osób głuchych oraz niedosłyszących w naszej fabryce.

 • Zorganizowaliśmy lekcje języka migowego dla wybranej grupy pracowników. Dostosowaliśmy procedury ewakuacji. Przedstawiciele Polskiego Związku Głuchych przeprowadzili szereg szkoleń z zakresu savoir – vivre wobec osób głuchych dla wszystkich naszych pracowników.
 • Podjęliśmy mnóstwo inicjatyw mających na celu jak najefektywniejsze wdrożenie pracowników głuchych do pracy. Planujemy kolejne zatrudnianie osób głuchych!

Babskie Wieczory z IT w Dell Technologies – Warszawa

 

Babski Wieczór z IT w Dell Technologies to cykl spotkań dedykowany studentkom i absolwentkom studiów wyższych, niekoniecznie kierunków technicznych. Głównym celem spotkań jest poszerzanie wiedzy na temat najnowszych trendów technologicznych, a także przedstawie ścieżek kariery i możliwości, jakie ma do zaoferowania Dell Technologies Polska.

Jest to także doskonała okazja do posłuchania insipirujących historii zawodowych naszych kolegów i koleżanek, a także do budowania networkingu zawodowego.

 

Release Female Potential Program - Warszawa

W czerwcu 2019 roku Dell Technologies w Warszawie ruszyło z pierwszą edycją programu Release Female Potential (RFP), w ramach którego szczęsliwa trzynastka kobiet  z firmy rozpoczęła proces rozwoju swoich kompetencji zawodowych i personalnych. Kluczowym elementem programu RFP są indywidualne sesje mentoringowe prowadzone przez doświadczonych pracowników Dell Technologies zarówno z Polski jak i z zagranicy. Uczestniczki programu biorą także udział w grupowych szkoleniach, dwóch indywidualnych sesjach coachingowych oraz tzw. job shadowing, dzięki któremu mają możliwość poznać specyfikę pracy na innych stanowiskach.

 

 

 

Dołącz do Nas! 

Jesteśmy ciekawi Twojego doświadczenia, motywacji, ambicji i pasji, dzięki którym powstaną lepsze rozwiązania i trwalsze relacje. Świat Dell Technologies jest różnorodny – jeśli chcesz rozwijać się w branży IT – na pewno znajdziesz wśród nas miejsce dla siebie! Nasz proces rekrutacyjny jest przejrzysty i przyjazny. Wiemy, że najważniejszym zasobem są ludzie, dlatego chcemy zatrudniać najlepszych specjalistów na rynku.

Poznaj Nasz Zespół Rekrutacji

Paulina Małgorzata Diana
  Paulina Małgorzata Diana
Let's connect Let's connect Let's connect
 
Anna Karolina Katarzyna
  Anna Karolina Katarzyna
Let's connect Let's connect Let's connect
 

Dowiedz się więcej o nas i o naszej unikatowej kulturze:

Be The First To See New Opportunities

Join Our Talent Network

Sign up, stay connected and get opportunities that match your skills sent right to your inbox.

*Denotes required field

Interested InSelect a job category from the list of options. Search for a location and select one from the list of suggestions. Finally, click “Add” to create your job alert.